Dobrý den, pane doktore, nevím, jestli mi budete umět poradit, ale zkusím to. V prosinci minulého roku jsem prodával firmu. Na konci listopadu jsme ještě z firmy vykoupili vozidlo (samozřejmě s dokladem o aktuální ceně vozidla od autorizovaného prodejce). Automobil je zatížen úvěrem, který již byl na základě kupní smlouvy také převeden. Máme tedy kupní smlouvu, zákonné a havarijní pojištění, převedený úvěr, ale nemáme majitele přepsaného, protože jsme to nestihli v termínu, kdy jsem já za firmu jednal. Nyní ovšem marně "naháním" nového jednatele firmy, aby mi podepsal plnou moc k převodu na dopravním inspektorátu. Dá se toto nějak řešit pouze s těmi doklady, co mám, nebo existuje ještě nějaká jiná možnost? Děkuji za Váš čas. S pozdravem, Zdeněk D.
Odpověď
A co jste si dohodli ohledně předání dokladů v kupní smlouvě?