Vážený pane doktore, podal jsem správní žalobu proti rozhodnutí správního orgánu a následně námitku podjatosti na úřední osobu, která napadené rozhodnutí vydala, včetně důvodů, proč se domnívám, že je podjatá. Zajímá mě ale jedna věc. Co když námitka bude uznána (což nepředpokládám, ale co kdyby) a napadené rozhodnutí bude zrušeno. Co potom s tou žalobou? Tu budu muset stáhnout a přijdu tak o zaplacený poplatek 3 000 Kč? Nebo to budu moci (a jak?) nárokovat na tom správním orgánu, který vydal napadené rozhodnutí? Děkuji.
Odpověď
A ve které fázi řízení jste podával tu námitku podjatosti? Až poté, co jste podal správní žalobu?
Diskuze
Žádné příspěvky, buďte první!
Od nového roku se zpřísnily tresty za nezastavení na světelné křižovatce.
26.05.2025
|
2
Pohled do minulosti: Škoda Fabia (1999 – 2007)
První generace Škody Fabia je již řadu let nejprodávanější ojetinou na českém trhu. Řidiči si oblíbili jak malé zážehové, tak úsporné vznětové motory.
01.03.2025
|
1
Evropa podléhá kouzlu pick-upů: Roste poptávka navzdory nepřipravené infrastruktuře
V posledních letech zažívá Evropa výrazný nárůst popularity pick-upů. Tento trend je patrný i přes s...
21.02.2025
|
0
Jak správně táhnout auto na laně? Poradíme, jakým chybám se vyvarovat
Při provozu automobilu občas nastane nepříjemná situace, kdy je nutné porouchané auto odtáhnout domů...
16.02.2025
|
0