Reklama
Právní poradna

Umístění navigace

Zdroj: Tiskový servis Škoda Auto

Že navigace nesmí být umístěna tak, aby zakrývala výhled řidiče, platí snad ve všech zemích. Ale např. na Slovensku je zakázáno mít navigaci umístěnou uprostřed předního skla. Předpokládám, že slovenské zákony asi znát nebudete, ale co si pod tím mám představit? V průsečíku úhlopříček nebo v celé výšce uprostřed?

Odpověď

A takto je to přímo napsané „uprostřed předního skla?“ Neměl byste přímo znění toho slovenského ustanovení.


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Co mi hrozí za projetí červené na semaforech?

Od nového roku se zpřísnily tresty za nezastavení na světelné křižovatce.
26.05.2025
|
2

Pohled do minulosti: Škoda Fabia (1999 – 2007)

První generace Škody Fabia je již řadu let nejprodávanější ojetinou na českém trhu. Řidiči si oblíbili jak malé zážehové, tak úsporné vznětové motory.
01.03.2025
|
1
Reklama

Evropa podléhá kouzlu pick-upů: Roste poptávka navzdory nepřipravené infrastruktuře

V posledních letech zažívá Evropa výrazný nárůst popularity pick-upů. Tento trend je patrný i přes s...
21.02.2025
|
0

Jak správně táhnout auto na laně? Poradíme, jakým chybám se vyvarovat

Při provozu automobilu občas nastane nepříjemná situace, kdy je nutné porouchané auto odtáhnout domů...
16.02.2025
|
0
Reklama
Autoweb