Čtyřmístný kabriolet a řidičské potěšení, jde to vůbec dohromady? Je nejmenší otevřené BMW vhodné jen na pozérské projížďky po bulvárech, nebo se vyplatí vyrazit na oblíbenou okresku?
Právě teď je za okny devět stupňů Celsia a prší. Při pohledu do kalendáře je navíc jasné, že minimálně pět následujících měsíců nebude o moc líp. Pokud jste v takové situaci před nějakými deseti, patnácti lety vlastnili kabriolet, znamenalo to většinou půl roku neustálého utěsňování, řízení v čepicích, šálách a rukavicích a podobně.
Diskuze
Žádné příspěvky, buďte první!
Od nového roku se zpřísnily tresty za nezastavení na světelné křižovatce.
26.05.2025
|
1
Pohled do minulosti: Škoda Fabia (1999 – 2007)
První generace Škody Fabia je již řadu let nejprodávanější ojetinou na českém trhu. Řidiči si oblíbili jak malé zážehové, tak úsporné vznětové motory.
01.03.2025
|
1
Evropa podléhá kouzlu pick-upů: Roste poptávka navzdory nepřipravené infrastruktuře
V posledních letech zažívá Evropa výrazný nárůst popularity pick-upů. Tento trend je patrný i přes s...
21.02.2025
|
0
Jak správně táhnout auto na laně? Poradíme, jakým chybám se vyvarovat
Při provozu automobilu občas nastane nepříjemná situace, kdy je nutné porouchané auto odtáhnout domů...
16.02.2025
|
0